Har testa å tatt noen bilde her jeg å, men dem er ikke bra, men dem blir nok bedre etter hvert.
Skall bestille meg noe annet å ta bilder med neste måned her å da trur jeg det blir bedre bilder
Her er mine bilder
Bruker ett Nikon D40x men det ser ut som det ikke er så bra til detta bruke, så jeg skall bestille meg nytt.
Sendt av chhauger on 31.08.2009 10:43 Bra start det der. Nikon kameraet er mer enn bra nok til måne og sol bilder men til planetene vil et webkamera/dedikert astro kamera være bedre.
Sorry men jeg synes mine bilder ikke er bra i det heletatt, dem er jo ikke i fockus , å jeg har tatt masse bilder mens jeg stilla på fokus (ca 400 bilder) så noe må være galt med meg eller mine innstilinger
Nå drar jeg vel tråden litt ogtopick her men jeg er vant til å ta andre bilder en det der ute, men skall bestille meg den cam saken.
mine andre bilder kan du se her
http://foto.stikkan.org/displayimage.php?album=random&cat=0&pos=-6
Fokus er den vanskeligste delen men det kommer med erfaring så ikke gi opp Fine "ikke astro" bilder! Du burde bli med på Foto.no
Du finner meg på foto.no søk bare på navne mitt